niedziela, 15 lutego 2015

Kwiatowy sal u Kasi cd.

 Kwiatek na luty już gotowy, więc będzie można myśleć o marcu. Teraz będzie żonkil, czy też narcyz. Nie bardzo wiem czym się to różni i czy w ogóle się różni. Trzeba by się tym zainteresować.
Tymczasem wstawiam kwiatek za luty.


Kwiatuszki są bardzo delikatne, żółte i to ich cały urok. W każdym kwiatku, nawet najbardziej skromnym można doszukać się piękna.

6 komentarzy:

 1. Roślina
  Narcyz żonkil, żonkil – gatunek roślin z rodziny amarylkowatych. Nazwa pochodzi od francuskiego słowa jonquille, które to słowo wywodzi się z kolei od hiszpańskiego junquillo – zdrobnienia od junco. Wikipedia
  Tereniu, tu masz o tym niezwykłym kwiatku. W zasadzie to obie nazwy oddzielnie mówią o tym samym .
  Twój haftowany, jest uroczy, teraz tylko znaleźć dla niego rameczkę, albo zrobić zeń jakąś aplikację na czymś. To już sobie wymyślisz sama.)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Danusiu! Pewnie coś wymyślę, ale to już w trakcie haftowania następnych.Będzie ich dwanaście, więc będzie można poszaleć. Pozdrawiam!

   Usuń
 2. o tak, to prawda! każdy kwiatuszek, choćby najmniejszy był, to jest śliczny :) a Twój hafcik jest uroczy:) super bęzie nadawał się np. na kartkę imieninową, czy urodzinową, lub jakąś aplikację :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Agnieszko! Kwiatuszek, owszem uroczy, że nie wspomnę o Twoich cudownych różach! Pozdrawiam.

   Usuń
 3. Ten lutowy kwiatuszek to mój faworyt :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie faworytem będzie chyba marcowy. Pozdrawiam Małgosiu!

  OdpowiedzUsuń